İnsan Kaynakları

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@nizamyedekparca.com adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu 'İş Başvurusu' olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan Nizam Otomotiv LTD. ŞTİ. ticari hayatına 1991 yılında ticari araçlar yedek parça piyasasına toptan ve perakende satış ile başlamıştır. 25 yılı aşkın süredir firmamız süreklilik, kalite , güvenilirlik ve yenilikçi anlayış içinde sektörde kurumsallaşıp, güçlü hale gelerek Türkiye ve birçok ülke genelinde toptan ve perakende yedek parça dağıtımında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Firmamız ticari araçlar grubunda Mercedes-Benz, Man, Ford KAMYON, için yedek parça konusunda uzmanlaşmış olup, bu araçlarda kullanılan her türlü orijinal yedek parça ve aftermarket ürünlerini dünyaca bilinen 160'a yakın marka ve 60.000’e yakın ürün çeşidi ile tedarik yapabilmektedir. Satış faaliyetlerini toplam 3000 metrekarelik 3 ayrı bölgede depolama ve stoklu çalışma hizmet anlayışıyla 18 kişilik uzman ekibiyle başarıyla yürütmektedir. 2016 yılı başında yenilediği satış sistemi ile mükemmel zamanlama, servis organizasyonu ile geleceğe hizmet eden, yenilikçi anlayış ile teknoloji alanındaki yatırımlarına devam etmektedir.

muhasebe.nizam@gmail.com

Hafta İçi / Cumartesi : 09:00 - 19:00

Nizam Yedek Parca

Copyright © 2022 | Nizam Otomotiv | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?